Kontakt prosjektledelse- og stab - Viken fylkeskommune

Kontakt prosjektledelse- og stab

Hovedprosjekt for etablering av Viken fylkeskommune ledes av hovedprosjektleder Harald Horne, på vegne av fellesnemda. Til å støtte seg i arbeidet har hovedprosjektleder etablert et prosjektkontor.

Prosjektkontoret holder til i Galleri Oslo, Schweigaardsgate 10, 0185 Oslo.

Postadresse: Postboks 1200 Sentrum, 0107 Oslo

Epostadresse: post@viken2020.no.

Prosjektledelsen:

Harald Horne - Klikk for stort bilde

Harald Horne
Hovedprosjektleder
Tel: 900 39 766
harald.horne@viken2020.no

 

Portrett av fylkesdirektør Hilde Reine - Klikk for stort bildeHilde Reine
Fylkesdirektør, planlegging
Hilde.Reine@bfk.no

 

John Arve Eide - Klikk for stort bildeJohn Arve Eide
Fylkesdirektør, kultur
Tel: 924 05 509

John.Arve.Eide@afk.no

Kristian Thowsen - Klikk for stort bildeKristian Thowsen
Fylkesdirektør for fylkesrådlederens kontor
Tel: 902 05 306

Kristian.Thowsen@bfk.no

Anne Skau - Klikk for stort bildeAnne Skau
Fylkesdirektør, finans og admininstrasjon
Tlf: 906 47 488

anneska@ostfoldfk.no

Knut Sletta - Klikk for stort bildeKnut Sletta
Fylkesdirektør, infrastruktur
Tlf: 402 41 887

Knut.Sletta@afk.no

Solveig Helene Olsen - Klikk for stort bildeSolveig Olsen
Fylkesdirektør, kompetanse
Tlf: 920 42 562

solfje2@ostfoldfk.no

Håkon Johnsen - Klikk for stort bildeHåkon Johnsen,
Fylkesdirektør, næring
Tlf: 909 93 546

haajoh1@ostfoldfk.no

 

Portrett av Ole Kjendlie - Klikk for stort bildeOle Kjendlie,
Direktør, fylkestingets sekretariat
Tlf: 906 20 707

Ole.Kjendlie@afk.no

 

Prosjektstab

Trond Sæbø Skarpeteig - Klikk for stort bildeTrond Sæbø Skarpeteig
Prosjektstab
Tel: 900 58 182
Epost: trond.sabo.skarpeteig@viken2020.no

Marianne Israelsen - Klikk for stort bildeMarianne Israelsen
Prosjektstab
Tel: 402 09 012
Epost: marianne.israelsen@viken2020.no

 

Vegar Arndal - Klikk for stort bildeVegar Arndal
HR-ansvarlig
Tel: 958 85 512
Epost: vegar.arndal@viken2020.no

 

Anbjørg Kolaas - Klikk for stort bildeAnbjørg Kolaas
Kommunikasjonsansvarlig i prosjektstab
Tel: 970 33 535
Epost: Anbjorg.Kolaas@viken2020.no

Geir Atle Mjeldheim - Klikk for stort bildeGeir Atle Mjeldheim
Fylkesadvokat
Tel: 908 51 965

Jørn Haabeth - Klikk for stort bildeJørn Haabeth
Prosjektkoordinator
Tlf: 472 92 684
Epost: jorhaa1@ostfoldfk.no

Åshild Hortemo - Klikk for stort bildeÅshild Hortemo
Prosjektkoordinator
Tlf: 928 38 206
Epost: Ashild.Hortemo@afk.no

Lasse Narjord Thue - Klikk for stort bildeLasse Narjord Thue
Prosjektkoordinator
Tlf: 900 24 773
Epost: Lasse.Narjord.Thue@bfk.no

Personvernombud i Viken, Christina Grønli - Klikk for stort bilde

Christina Mendicino Grønli

Personvernombud

Tlf 952 89 661

Epost: Christina.Gronli@viken2020.no

 

Viken brukerstøtte

I arbeidet med nye Viken fylkeskommune er det tatt i bruk flere ulike verktøy.

Har du tekniske utfordringer rundt disse, kan du kontakte Viken brukerstøtte


Kontaktskjema

Send inn ditt spørsmål eller innspill til prosjektkontoret. Du får svar på e-postadressen du oppgir i skjemaet.

Felt merket med * må fylles ut

 

Fant du det du lette etter?