Kontakt prosjektledelse- og stab

Hovedprosjekt for etablering av Viken fylkeskommune ledes av hovedprosjektleder Harald Horne, på vegne av fellesnemda. Til å støtte seg i arbeidet har hovedprosjektleder etablert et prosjektkontor.

Prosjektkontoret holder til i Galleri Oslo, Schweigaardsgate 10, 0185 Oslo.

Postadresse: Postboks 1200 Sentrum, 0107 Oslo

Epostadresse: post@viken2020.no.

Prosjektledelsen:

Harald Horne - Klikk for stort bilde

Harald Horne
Hovedprosjektleder
Tel: 900 39 766
Epost: harald.horne@viken2020.no

 

Portrett av fylkesdirektør Hilde Reine - Klikk for stort bilde Hilde Reine
Fylkesdirektør, planlegging
Epost: Hilde.Reine@bfk.no

 

John Arve Eide - Klikk for stort bilde John Arve Eide
Fylkesdirektør, kultur
Tel: 924 05 509

Kristian Thowsen - Klikk for stort bilde Kristian Thowsen
Fylkesdirektør for fylkesrådlederens kontor
Tel: 902 05 306
 

Anne Skau - Klikk for stort bilde Anne Skau
Fylkesdirektør, finans og admininstrasjon
Tlf: 906 47 488
 

Knut Sletta - Klikk for stort bilde Knut Sletta
Fylkesdirektør, infrastruktur
Tlf: 402 41 887

Solveig Helene Olsen - Klikk for stort bilde Solveig Olsen
Fylkesdirektør, kompetanse
Tlf: 920 42 562
Håkon Johnsen - Klikk for stort bilde Håkon Johnsen,
Fylkesdirektør, næring
Tlf: 909 93 546
Portrett av Ole Kjendlie - Klikk for stort bilde Ole Kjendlie,
Direktør, fylkestingets sekretariat
Tlf: 906 20 707

 

Prosjektstab

Trond Sæbø Skarpeteig - Klikk for stort bilde Trond Sæbø Skarpeteig
Prosjektstab
Tel: 900 58 182
Epost: trond.sabo.skarpeteig@viken2020.no

Marianne Israelsen - Klikk for stort bilde Marianne Israelsen
Prosjektstab
Tel: 402 09 012
Epost: marianne.israelsen@viken2020.no

 

Vegar Arndal - Klikk for stort bilde Vegar Arndal
HR-ansvarlig
Tel: 958 85 512
Epost: vegar.arndal@viken2020.no

 

Anbjørg Kolaas - Klikk for stort bilde Anbjørg Kolaas
Kommunikasjonsansvarlig i prosjektstab
Tel: 970 33 535
Epost: Anbjorg.Kolaas@viken2020.no

Geir Atle Mjeldheim - Klikk for stort bilde Geir Atle Mjeldheim
Fylkesadvokat
Tel: 908 51 965

Jørn Haabeth - Klikk for stort bilde Jørn Haabeth
Prosjektkoordinator
Tlf: 472 92 684
Epost: jorhaa1@ostfoldfk.no

Åshild Hortemo - Klikk for stort bilde Åshild Hortemo
Prosjektkoordinator
Tlf: 928 38 206
Epost: Ashild.Hortemo@afk.no

Lasse Narjord Thue - Klikk for stort bilde Lasse Narjord Thue
Prosjektkoordinator
Tlf: 900 24 773
Epost: Lasse.Narjord.Thue@bfk.no

 

Viken brukerstøtte

I arbeidet med nye Viken fylkeskommune er det tatt i bruk flere ulike verktøy.

Har du tekniske utfordringer rundt disse, kan du kontakte Viken brukerstøtte


Kontaktskjema

Send inn ditt spørsmål eller innspill til prosjektkontoret. Du får svar på e-postadressen du oppgir i skjemaet.

Felt merket med * må fylles ut

 

Fant du det du lette etter?